Sufit ze sztukaterią gipsową

Sufity ze sztukaterią gipsową to bardzo dobra alternatywa dla dużych i wysokich pomieszczeń. Wykończenie mieszkania to dobry moment, aby rozważyć takie rozwiązanie. Precyzyjnie wykonane sufity ze sztukaterią gipsową, nadają pomieszczeniu unikalnego wyglądu. W rynienkach gipsowych można ukryć również oświetlenie, które podkreśli i dodatkowo wyeksponuje wzory wytłoczone w listwach gipsowych, nadając całemu pomieszczeniu ?ciepłej atmosfery?.

Sztukateria gipsowa jest również bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku obniżanych sufitów, wykonywanych z potrzeb technicznych tj. zabudowy rur, kanałów wentylacyjnych itp.

Tworząc zabudowy, można przygotować je do montażu sztukaterii, poprzez odpowiednie wzmocnienie konstrukcji i najlepiej zaplanować i omówić taką operację z firmą remontową wykańczającą mieszkanie, jeszcze przed rozpoczęciem podwieszania sufitu.

Sufity ze sztukaterią gipsową są doskonałym rozwiązaniem w salonie/pokoju dziennym lub np. w dużej sypialni. Spory wybór asortymentu, pozwala na projektowanie i wykonywanie realizacji w różnych konfiguracjach.