lazienka-info

Założeniem firmy MASTER-BYGG jest świadczenie najwyższej jakości usług obejmujących wykończenia wnętrz , wykończenia mieszkań, wykończenia domów oraz remonty mieszkań i domów z rynku wtórnego. Obszar, na którym świadczone są usługi remontowe i wykończeniowe to Gdańsk , Gdynia , Sopot i okolice.  Zakres podejmowanych prac obejmuje zarówno wykończenia nowych mieszkań i domów oraz zmiany techniczne i nowe aranżacje mieszkań i domów z rynku wtórnego. Usługi remontowe mające na celu odświeżenie mieszkań z rynku wtórnego, przeprowadzane są zawsze tak, aby uzyskać nie tylko doskonałą estetykę i efekt wizualny, ale również dostosować się do potrzeb oraz wymagań technicznych nowych użytkowników. Wszelkie przebudowy i zmiany aranżacji mają służyć poprawie funkcjonalności oraz podążaniu za najnowszymi trendami i designem.

Jak skorzystać z usług firmy?

Chcąc skorzystać z usług firmy MASTER-BYGG wystarczy zadzwonić pod numer tel. 603 105 401 lub wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@dobre-wykonczenia.pl z krótkim opisem zakresu prac. Podczas rozmowy lub korespondencji e-mail ustalamy termin spotkania, na którym dokonujemy pomiarów, ustalamy szczegóły remontu i wykończenia wnętrza,  zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Jak działamy?

Po spotkaniu na miejscu inwestycji oraz doprecyzowaniu szczegółów wysyłamy bezpłatny kosztorys i czekamy na akceptację ze strony klienta. Pod względem aranżacii i sposobu wykonania jesteśmy elastyczni, tzn. wykonujemy prace według projektu architekta, kierujemy się również propozycjami i sugestiami klienta lub za zgodą zainteresowanego realizujemy inwestycję według własnego projektu. Klient oczywiście może liczyć na pomoc w doborze materiałów i rozwiązań technicznych oraz na udostępnienie wszelkiej innej wiedzy potrzebnej do efektywnego przeprowadzenia prac remontowych. W razie potrzeby możemy również zająć się zakupem materiałów potrzebnych do przeprowadzenia remontu i dostarczeniem ich na miejsce inwestycji.

Co gwarantujemy?

  • umowę o wykonanie usługi
  • bezpłatną wycenę
  • terminową realizację
  • rachunek
  • oświadczenie gwarancyjne
  • profesjonalne doradztwo
  • profesjonalne realizacje prac remontowych i wykończeniowych
  • doświadczenie w oferowanych usługach, tj. wykończenia łazienek, wykończenia mieszkań, domów oraz remonty
  • kwalifikacje niezbędne do zgodnego ze sztuką i polskimi normami wykonywania prac elektrycznych, hydraulicznych, glazurniczych etc.
  • najwyższej jakości usługi wykończeniowe i remontowe

Potrzebujesz profesjonalnego wykonawcy? Zapraszam !